Ai noştri sunt în epicentrul evenimentelor Cupei Mondiale!

Pentru că a cuprins deja întreaga lume în magia sa, nu stăm nici noi indiferenţi şi îţi oferim serviciul care te va ţine la curent cu cele mai importante şi tari faze din timpul meciurilor de fotbal.

Dacă eşti abonat Moldcell, trimite un SMS la 2525 (0,50 lei / SMS intrare) și primeşte ultimele noutăţi FIFA şi scoruri LIVE din cadrul Cupei Mondiale, chiar pe telefonul tău mobil.

Vei primi actualizări cu privire la progresele înregistrate în timpul jocului, prin SMS și anume:
1. Goluri – va fi indicat numele jucătorului care a înscris golul şi care este scorul jocului curent Cartonaș galben – cui şi în ce moment al meciului a fost oferit cartonaşul
2. Cartonaș roșu - numele şi în ce moment al meciului a fost scos jucătorul din joc
3. Rezultatele jocului - rezultatul meciului, scorul final şi numele marcatorilor de goluri  pentru fiecare țară
4. Timpul suplimentar - (sunt două reprize a câte 15 minute), precum și sancțiunile, în cazul în care acestea au fost atribuite.

E uşor să fii informat cu Moldcell!

Notă: Notificările pentru meciurile de la orele nocturne (01:00 AM – 06:00 AM) vor fi trimise începând cu ora 9:00 a aceleiași zile.